هشتک توانمندسازی باهم، استقبال افراد مبتلا به دیابت از ماه آگاهی از دیابت

اول نوامبر 2019 – اول نوامبر آغاز ماه آگاهی از دیابت است که جامعه جهانی دیابت را متحد می کند و آگاهی از مجموعه ای از بیماریهایی که میلیون ها نفر در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است، بالا می برد.

موضوع امسال " دیابت و خانواده" است. این فرصتی برای نشان دادن این موضوع است که چگونه دیابت نه تنها بر شخص مبتلا به این بیماری، بلکه بر خانواده ها و جوامع نیز تأثیر می گذارد.

در ماه آگاهی از دیابت، موسسه ی دیابت بریتانیا، افراد دیابتی را ترغیب می کنند که به خانواده جهانی دیابت بپیوندند و با هم توانمند شوند(#EmpoweredTogether).

ماه نوامبر زمان مناسبی برای افراد مبتلا به دیابت است تا بتوانند نحوه زندگی خود و خانواده ی خود را در مواجهه با دیابت به اشتراک بگذارند. همچنین فرصتی فراهم می کند تا مشکلات مشابه و یا موفقیتهای افرادی با انواع مختلف دیابت، به اشتراک گذاشته شود.

ماه آگاهی از دیابت همه ما را قادر می سازد تا جامعه دیابت را گرد هم آوریم، داستانها و ایده های خود را به اشتراک بگذاریم و در مجموع از سالها تجربه و دانش کسب شده، بهره ببریم. این فرصتی است برای نشان دادن اینکه ما با هم در این راه قدم بر می داریم.

انجمن دیابت برای بسیاری از مبتلایان به دیابت، خانه ی خانواده ی دیابتی آنها محسوب می شود. بیش از 2 میلیون مطلب ارسال شده، نشان می دهد که چگونه این مجمع به مردم کمک کرده است تا به یک جامعه همیشه پذیرا از مبتلایان به دیابت بپیوندند، و آماده ی به اشتراک گذاری تجربیات خود و کمک به یکدیگر باشند.

در طی ماه آگاهی از دیابت، ما برای ارتقاء سطح آگاهی از این بیماری در رسانه های اجتماعی فعالیت بیشتری می کنیم، تا این بیماری و مشکلات آن بهتر توسط افراد مبتلا به و بدون دیابت درک شود.

ما می خواهیم ماه نوامبر، ماهی برای به اشتراک گذاری داستانهای شما باشد تا به آگاهی رسانی به سایرین کمک کرده و اهمیت همه کسانی را که در پشت صحنه هستند، از جمله والدینی که با عشق از فرزندان خود حمایت می کنند، دوستانی که پشتیبان دوستان خود هستند و جامعه ی آنلاین، را برجسته کنیم. بیایید در این ماه آگاهی از دیابت با هم توانمند شویم.

می توانید در یکی از دو راه زیر در این فعالیت مشارکت کنید:

·        عکس خود را بهمراه داستانتان در آدرس https://bit.ly/36h7rtT بارگذاری کنید. تا بتوانیم داستان شما را بهمراه عکستان با دیگران به اشتراک بگذاریم.

·        همچنین می توانید با اعمال یک قاب Facebook در عکس پروفایل خود با ما مشارکت کنید. برای این کار به www.facebook.com/profilepicframes بروید، در نوار جستجو "ماه آگاهی از دیابت 2019" را جستجو کرده و قاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. 10 مورد برای انتخاب وجود دارد.

منبع:

https://www.diabetes.co.uk/news/2019/nov/empoweredtogether---people-with-diabetes-embrace-diabetes-awareness-month-98072704.html